2019. augusztus 19., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Mártógyurma

Mártógyurma
(tag)

Az infók alapján lehet (ha nagyon sokat dolgoznak rajta), hogy sikerűl nekik egy érdekes cimből egy teljesen átlagos tucat FPS-t csinálni. Már látom, hogy szinte már-már megszakadnak abban,hogy ezt a szent célt elérjék.

(#2) Jofi81

Jofi81
(őstag)

Ennek semmi köze nem lesz a Preyhez a néven kívül.

(#3) Addaminator válasza Jofi81 (#2) üzenetére

Addaminator
(csendes tag)

Ebben egyet értünk.

"Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja."(Albert Einstein)

(#4) Crytek

Crytek
(veterán)

Szerintem kamu (ápr 1) nem rég írtak róla hogy lesznek benne portálok csak kevesebb!

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, CM 212+,Zotac 1070Ti AMP! Extreme / Xbox One X

(#5) GoldenJ

GoldenJ
(tag)

Na bmeg! Még egy lebutított konzolos ratyi.

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#6) Yutani válasza GoldenJ (#5) üzenetére

Yutani
(nagyúr)

Figyeljetek a dátumra, bolondok napján mindenféle kamu hír szokott megjelenni! :)

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#7) Addaminator válasza Yutani (#6) üzenetére

Addaminator
(csendes tag)

igaz. :)

"Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja."(Albert Einstein)

(#8) Mártógyurma válasza Yutani (#6) üzenetére

Mártógyurma
(tag)

Lehet, hogy ez most vicc (amit benyeltem), csak a végén nehogy én nevessek (azt semmiképp sem fogok.).

(#9) imibogyo

imibogyo
(addikt)

Az a baj, hogy tényleg pont a Prey hangulatot veszítené el, ha ezt meglépnék.

Reméljük, hogy tényleg csak áprilisi tréfa. :U

ELADÓ: Bosch GMS120 (20k) + Kerti traktor 50-60%-os készültségben, utánfutóval (120k)

(#10) olbaidhun válasza Yutani (#6) üzenetére

olbaidhun
(őstag)

Remélem. Korrekt volt az első rész szerettem.

Nincs törékeny küldemény, max gondatlan csomagolás ☎ 7O 638 9O93 ★ ¹⁰⁺ ᵉ́ᵛᵉ ʰᵃʳᵈᵛᵉʳᵃᵖʳᵒ́

(#11) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Remélem áprilisi tréfa. OMFG

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) Gergosz2

Gergosz2
(veterán)

Dátumtól függetlenül az első Prey sem volt nagyon jó.

kb 5 óra alatt végigjátszottam....

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#13) Yutani válasza Gergosz2 (#12) üzenetére

Yutani
(nagyúr)

Akkor csak végigrohantál rajta, nem marad idő a beleélésre és élvezetre. :D

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#14) tabu3x

tabu3x
(tag)

Az első prey-ben is viszonylag hamar meg lehetett unni a változó grav. tereket és portálokat. Egyébként is, erre játékot építeni a Portal 2 melettt nem lenne szerencsés, ugyanakkor pár helyen, kis mennyiségben szerepeltetve biztosan változatosabb játékmenetet lehetne összehozni.

(#15) GegeWarrior

GegeWarrior
(senior tag)

Remélem ez csak április 1nek szól!Ez volt a védjegye!? Nem is értem:O

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#16) Findzs

Findzs
(addikt)

ez csak a nevében lesz prey semmi köze sem lesz sajnos az előző részhez

"ahol pont a gravitációs mezők és a portálok adták a játék savát-borsát" na meg a testből kilépés :K

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#17) Kanczy

Kanczy
(addikt)

Nagyon remélem, hogy április elsejei vicc... pont ez a két elem tette egyedivé a játékot :(((

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18) sti10p

sti10p
(senior tag)

Az első részben pont ezek voltak a lényeg, ha egy rohangászós piff-puff játék lessz, eléggé melléfognak.

XY

(#19) wolfman

wolfman
(veterán)

Egy jó ötletekkel és történettel megalkotott játéknak megint sikerül egy leegyszerűsített, lecsupaszított, bele..art folytatást készíteniük! Remélem már története se lesz viszont az egészet sikerül orbitális gépigénnyel tálalniuk! Már a főszereplő is más lett. Ez bejött valamilyen folytatás elkészítésekor???

Én egyáltalán nem várom ez a jelenleg joggal nevezhető nagy r.kás sz.rt!

Ha csak Ápr. 1 akkor visszaszívom, bár a főszereplő váltás így se tetszik.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20) gantum

gantum
(aktív tag)

eztkéremtörölnihoppá :D

[ Szerkesztve ]

A GAMER PC nem attól GAMER, hogy te játszottál rajta. :D http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gantum // PÜ = Gyorsabb válasz!

(#21) gantum

gantum
(aktív tag)

ez fantasztikus, pedig ez tetszett benne kiváltképpen. ahogy elforog körülöttem a helyszín, az nagyon tetszett, szerencsétlenek.

elolvastam mégegyszer, ez azért maradna ki, mert bonyolult? nemár. :D

A GAMER PC nem attól GAMER, hogy te játszottál rajta. :D http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gantum // PÜ = Gyorsabb válasz!

(#22) _Scythe_ válasza Gergosz2 (#12) üzenetére

_Scythe_
(aktív tag)

Akkor te bizony nagykirály vagy. Nem értem, az miért jó, végigrohanni 5 perc alatt valamin. Te filmet is úgy nézel, hogy minden 10 percbe beletekersz, hogy a végén elmondhasd, én 15 perc alatt megnéztem egy másfél órás filmet?
Dragon Age 2-t szidták, hogy "csak" 40 óra a végig játszása. Én most tartok 32 óránál, és a fő történetben az act 2 elején. Persze biztos azon is 10 óra alatt végig lehet rohanni, de minek?!
Ó és az aláírásod. Nincs facebook-od. Nem is lesz. Nem is volt. Mark Zuckerbergnek van. Neked max profilod lehetne. Jól gondolom, hogy olyan 15-16 éves... vagy?

(#23) LeslieG Jr.

LeslieG Jr.
(őstag)

A hírrel ellentétben nem lesz semmiféle könnyítés a játékon belül, sőt annyira meg lesz bonyolítva mind a játékmenet mind az irányítás hogy mikor feltelepitjük a játékot a gépünk egy portált fog megnyitni és azon belépve a játékos már ott is érzi magát teljes valójában a játékban. :DD :D

[ Szerkesztve ]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#24) nrgia válasza LeslieG Jr. (#23) üzenetére

nrgia
(őstag)

:DD

...ha valaki a sarkára áll, az talpra esett ???...

(#25) Brutális eb

Brutális eb
(addikt)

Ha igaz félek far cry 2 lesz belőle.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.