Új hozzászólás Aktív témák

  • sonique

    őstag

    Sajnos a 8T nekem a 6os utan nagyon sok mindenben visszalépés ez a telefon
    sokkal körülmébyesebb/rosszabb hasznalni mint a 6os verziot
    android 11 pedig sokkal de sokkal rosszabb oneplus verzioban mint a jelenleg hasznalt 6os on az android 10

    maga az ujlenyomat érzékelö hasznalhatatlan a 6os hoz képest
    egyszerüen pontatlan ha kiveszem a zsembemböl a 6osnal mar siman ra raktam a fizikai szenzorra az kezem és nem kellett extra kijelzöt nyomogatni nezegetni hol van
    ez egyszerü hype de hogy szarabb a fizikainal ez 100% és kényelmetlenebb is.

    a Notch a 6osnal amire mindenki pfujolt sokkal jobban kezelhetö mint ez a lyukas kijelzö
    az elrejtése is tökéletes 6os verzion full fekete allapotsávval
    a notchban elfér az értesitési led ugye ez ebböl is hiányzik még1 negativum
    ugye vagy a kijelzöt hasznalod hogy lasd van értesités vagy mindig emelgeted a telefont nem is értem igazan akik a telefonokat manapsag tervezik :(

    a kijelzö olvashatosága szerintem a 6os nál szintén jobb a max fényeröt is jobbnak érzem napon

    a hosszitott kijelzö ismét egy kényelmetlen és felesleges modositas
    szükségtelen a hasznalatot nehezitö tényezö

    és amiröl soha nem esik szo
    és minden tesztböl kimarad
    maga a telefon része:
    igen vissza lehet rakni a oneplus tarcsázot
    de kérdem miért kellett lecserélni amit valaki megszokott és ha mar oneplusnak hivjak legalabb hivatalosan lehessen telepiteni és valasztani ha valaki azt akarja
    az hogy a proximity speakerphone kihangositast egyszerüen nem tudjak megoldani mar csak hab a tortan de ezt sajnos mar a nexus 5x utan elvesztettem
    /talan 2 éve nyitottam kérést ez ügyben oneplus web oldalára de mint halottnak a csok/

    a telefonalas kihangositasnal pedig doboz hangja van és érezhetöen rezeg maga a hatlap is
    a stereo hangszoroval nem lett sokkal jobb az egész talan nem annyirra érces hanem lágyabb beszélgetés során

    2 dolog valoban jobb és amiért szerettem volna masik telefont az a kamera
    bar a macro kamera része értelmetlen.
    masik pedig az akkumulator mérete de szerintem erre nincs akkora szükség ha van értesitési led és a kijelzö 60hz en fut vagy a hianyolt adaptiv modon neadjisten 90hz en ami megint csak hianyzik.
    és mivel régen nexus telefonjaim voltak utana oneplus egyértelmü volt hogy most is ezek között nezelödök de lehet ki kéne probalni valami mas készüléket is de 5letem sincs mi az ami hasonlo nem agyon mokolt androiddal van mint a samsung és tarsai és nem koncolnak fel ha a rootolod a telefont.
    9es verziot nezegettem de tulajdonképpen nagy valtozas nincs 170-180ba lehet venni igaz az nem full eu verzio mint ez. viszont jobb szinekben kaphato

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák