Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsigus
őstag
A hardvereladásokat tekintve szerintem a marketing nem tartozik bele a "veszteségbe". Ha az előállítás és anyagköltség olcsóbb mint amennyiért adják akkor már nyereséges a gép.
Az Xbox360 is nyereséges lett egy év után (mellesleg ugyanezt a stratégiát követte vele az MS, külső fejlesztők "követték el" a HW fejlesztést), pedig a 3LED miatt összességében biztosan nem volt nyereséges, tehát még a garanciális javítások sem tartoznak bele ebbe a kategóriába, pedig ennek több köze van hozzá mint a marketingnek, amivel gyakorlatilag az egész rendszert reklámozzák (játékok, kiegészítők, online bolt stb.) ha csak magát a gépet reklámozzák akkor is.
Eladások: Biztos vagyok benne, hogy a kezdeti időszakban is jó eladásokat fog produkálni a gép, még ha a kezdőkínálat nem is lesz olyan nagy. Annak idején a PS3 is masszívan kezdett, pedig nála sem volt olyan óriási a kínálat az exkluzívokat nézve (Resistance, Ridge Racer 7, Motorstorm, Genji).
Új hozzászólás Aktív témák
gp A Sony nem tervezi, hogy túl nagy veszteségük legyen a PS4 eladásokon.
- Vezetékes FEJhallgatók
- Ukrajnai háború
- Netflix
- Lenovo LOQ 15 gamer notebook: árverseny a középkategóriában
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Lexus, Toyota topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Steam Deck
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest