Új hozzászólás Aktív témák

  • tboy93

    nagyúr

    válasz tboy93 #14 üzenetére

    2023 február

    Jópár év után csak beadtam a derekam és vettem én is egy nintendo switchet (úgy sincs elég játék amivel tudnék játszani :P) , egyenlőre csak egy használt (még 1 év gari!) Lite-ot. Erre vettem először pár indie címet, aztán rövid rágódás után (nehéz megemészteni a 15-16k-s címeket) megvettem a Mario Odysseyt és a Zelda BotW-ot. A Mario nagyon tetszett, totál hozta az N64-es Mario 64 feelinget, napok alatt lepörgettem a fő sztorit. Utána még elkezdtem benne gyűjtögetni a holdacskákat, de aztán a kíváncsiság győzött és beraktam a Zelda-t is. Megmondom őszintén az elején eléggé nem kapott el a játék, nagyon lassan indul be. El vagyok én szokva ettől. Beleraktam már több mint 15 órát, igazából fogalmam sincs hol járok benne annyira el vagyok veszve, de mostmár jobban tetszik mint az elején :D Rengeteg felfedezni való van benne és brutál jó ötletek. Némelyik shrine zseni.

    Közben PS4-en leraktuk a coop társammal a youngblood-ot, végül nem lett platina, egész egyszerűen nem ér annyit az a játék. 20 óra után én olyan szinten halálra untam, hogy töröltem és mondtam hogy válasszunk mást :D Úgyhogy most a GR Breakpointnak ugrottunk neki, aztán majd Resi 5 jön.

    A hónapban elég sok mindent el is adtam, főképp olyan PS3 játékokat amik innen onnan rajtam maradtak, hátha majd játszok velük. Aztán ki lehet találni melyikkel játszottam :) Úgyhogy a switch is úgy jöhetett hogy asszonnyal megbeszéltem eladok ezt azt, pár fölösleges kontroller, játékok, töltő stb.

    Vásárlás
    The Hong Kong Massacre Nintendo Switch
    Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans Nintendo Switch
    The Little Acre Nintendo Switch
    Super Mario Odyssey Nintendo Switch
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild Nintendo Switch
    Torchlight II Nintendo Switch

    Eladás
    LittleBigPlanet PS3
    Gran Turismo 5: Academy Edition PS3
    LA Noire PS3
    Mortal Kombat Komplete Edition PS3
    LEGO Batman 3 PS3
    Fallout New Vegas PS3
    Dragon Age 2 PS3
    Ghost Recon Future Soldier PS3
    Call of Juarez Bound in blood PS3

    Végigjátszás
    Bud Spencer & Terence Hill - Slaps And Beans Nintendo Switch
    Super Mario Odyssey Nintendo Switch

    Havi összesített: +5
    2023 összesített: +7

Új hozzászólás Aktív témák