Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Grath #19 üzenetére

    Ez a játék is iskolapéldája annak, hogy egy komplex, és gyönyörű, művészi dizájnnal, mennyire lehet palástolni a grafika, technológiai hiányosságait. Nagyon jól néz ki az egész, annak ellenére, hogy látni, milyen "avítt" a grafika.

    Valamikor majd esélyt adok neki. De számomra a narratíva teljes hiánya, ezáltal egy jó sztori hiánya, kizáró ok. Nekem egy játékban az a legfontosabb. Ez, és ezek a souls játékok viszont nem erről szólnak, hogy a játékosok egy király sztorit éljenek át. A sikerélmény pedig nekem kevés. A Bloodborne is félbe maradt, pont emiatt. Engem nem visz tovább az, hogy örülök egy boss legyőzése után. Az Elder Ring esetében viszont a felfedezés élménye feldobhatja az egészet. Én most még messziről tisztelem ezt a címet. Megértem, hogy sokaknak miért is tetszik ez annyira. És örülök a rengeteg 10/10-es értékelésnek, amit kap.

    Most végigjátszom a ME:Andromeda-t, aztán én inkább a Horizon Forbidden West-nek fogok bizalmat szavazni. Ott elvileg kapok egy nagyon erős sztorit. Viszont, valamikor ennek az Elder Ringnek is sorra kell kerülnie, ha már ilyen jókat olvasok róla.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák