Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Persze hogy lesznek fegyverek, de egyik sem alkalmas az idegen elpusztítására - a szintetikusok ellen jók lesznek, de az idegennel szemben csak a túlélés érdekében lesznek hasznosak: Revolver, lángszóró, molotov koktél, EMP mine (ez valami elektromos gránát-féle), soundmaker. (ez egy kis kütyü, ami hangokat keltve odacsalja a dögöt, ahová ledobtuk) Ugyanis főleg a hangok alapján talál ránk, és ezért nem árt ha tudjuk, ha harcba szállunk pl. egy szintetikussal, az idegen is nemsokára megérkezik. Van még valami, amivel püfölni lehet - ez egy fekete-sárga nyelű szerszám, aminek egyik felén kalapács van, a másikon villáskulcs.

    Nekem mindenképpen csúcs játék lesz, mert sci-fi és Alien rajongó vagyok - és természetesen az első rész a kedvencem. Ebben a játékban meg egy űrállomáson kell kalandozni, ami úgy néz ki belülről mint a Nostromo, és ahol egy alien is bóklászik.. (olyan mint az első filmben, az nézett ki a legjobban!) Ezt nekem nem tudják elrontani, már csak a sima mászkálás is élmény lenne, hát még az idegen stb.. A garfika nagyon tetszik, veszettül jól néznek ki a fény/árnyék effektek. Mindig valami ilyesmiről álmodtam - persze a Nostromoval, de egy kicsit ott is szét lehet majd nézni! :C

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák