Új hozzászólás Aktív témák

  • bovo

    csendes újonc

    Nem tudom milyen reklámokról írnak itt egyesek de én még nem találkoztam a menüben reklámmal.
    Az appokban igen, de az van minden telón.
    Egyébként szerintem csak annak kéne kárognina akinek van ilyen ilyen telefonja!Sosem értettem ezt, amikor olyanok okoskodnak akik csak képen látták.
    Rosszabb a hangminőség,és külföldön nem csatlakozott a roamingra fél óra alatt sem(ami még nem biztos hogy a telefon hibája,de majd kinyomozom) de egyelőre ezeken kívül nem tapasztaltaltam semmi negatívumot.A kijelző remek,a 8giga ram bőven elég,+3 giga a merevlemezről,döccenésmentes rendszer.A zene minősége USB-ről és Jack-ről is szuper,Képek jobbak mint az előző Honor 20-al pedig anno az sem volt rossz.Aki meg este vagy éjjel akar fotózni az eltévesztette a házszámot.Oda nem 370 eurós telefon kell.Az akku elég jól bírja de van 67 wattos töltés úgyhogy fél óra és 10-ről 85 %-on vagyok.A MIUI 14 már megjött pedig némelyik Xiaomira még nem,úgyhogy a frissítéseket majd még meglátjuk.Két évig kellene hogy jöjjenek.
    Én sem akartam Xiaomi-Poco-t de ha körbenéztek akkor rájöttök hogy ez az egyik legjobb ajánlat,főleg specifikációk alapján.Nincs olyan telefon amelyik hibátlan!Eddig egy sem volt az,pedig megfordult már nálam pár fajta.
    A Samsung A53 ami még konkurencia szerintem,a többi modell régi,de nekem fontos volt a Jack kimenet,a gyorstöltés+maga a töltő.Ezért lett ez és egyelőre a két negatívum ellenére elégedett vagyok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák