Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    Topikgazda

    válasz hunspikey #15053 üzenetére

    Csakhogy én pont nem a felső kategória továbbcsiszolásáról beszélek, hanem arról, hogy a felső kategória kiváltságait szépen hozzák le az alsóbb szintekre is (egyébként lassan ugyan, de ténylegesen is leszivárognak a feature-ök) és globálisan legyenek elérhető áran ezek a dolgok, plusz nem nagyléptékű fejlesztésre gondolok a felső kategóriában sem (szerintem ilyenre már nagyon nincs is mód/igény), hanem arra, hogy a jelenlegi képességeket csiszolják maximumra, lásd pl. hogy ne legyenek ilyen balhék, mint most a VT50 firmware-rel.

    A 4k valahol biztos a jövő, de jelenleg még egyáltalán nem realitás, hiába forog több mozifilm is már most is ebben a felbontásban. Az emberek döntő hányadának egyszerűen nincs pénze még a felsőkategóriás fullHD modellek megvételére sem, nemhogy egy olyan technológiába való invesztálásra, ami még nincs is piacon médiaszinten. Magyarán még a jelenlegi csúcsminőségű adathordozó (BD) sem tudott globálisan elterjedni, mert sokan még nem invesztáltak a jelenlegi HD-megjelenítőkbe, lejátszókba, hangrendszerekbe, mert a BD-vel más volt a helyzet, mint a DVD-vel: a rendszered minden komponensét le kellett cserélni a váltáshoz, márpedig ezt nagyon sokan nem tették még meg. Szóval nem értem, miért dobják be a konzumer-piacra már most a 4k-t, mikor még semmi nem adott hozzá, se lejátszók, se erősítők, se adathordozó, se formátum. Egyébként mondja a fickó a videón, hogy mindent képes upscale-elni a TV, hja csak nem mindegy, hogy milyen lesz a produkált kép. Na azzal biztos nem demóznák ők sem ezt a TV-t.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák