Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz hombre[EU] #17061 üzenetére

    Nekem sem volt PS4, és engem is ez vonzott be a dologba. ( ez is )
    Na meg a gépfejlesztés időszerű lenne, de ez lehet üti, mert PC mellé jó lehet ennek a teljesítménye az új címekben is. Akármilyen kiadó meg party meg balbla....

    Xbox öcsinek lesz, az nem kérdés. De VGA helyett nekem lehet inkább ez kell....

    Az 1440p támogatás tart majd vissza, ha visszatart. Gamer monitoromat nem szívesen állítanám 1080P-re. Bár a ?stabil? 60fps jól hangzik a játékokban, meg a PS4 címek "feljavítása" is pozitív lenne. Ezt kivárom, meg a freesyncet is. Bizakodom még 1-2 hónapig.
    Persze a HDR jó lenne még, de ez van...

    Engem a 4K 30fps annyira még nem mozgat. :B

    Én egyébként a Digital verzión is agyalok.....Nekem a PSPKollekció 1 évre elég lenne biztosan, a 35 ezres különbözetből bőven be tudnék fizetni rá.
    Nem igen lenne induló cím nálam, sokáig.....
    Valamint PSStoreból "olcsón" kellene Pókember meg Ghost of T, esetleg GodofWar 3 remaster, vagy Red dead redemption 1-2....
    Ez rengeteg idő nekem. A különbözetből bőven kijönne árban , sztm.
    Csak a lemezes kiadás meg eladhatóbb lenne, később, gondolom én. De esetemben tuti nem kellene jó sokáig a meghajtó az új Ex címeknek.

    Egyébként olvastam a hellyel kapcsolatos gondolatokat is.....Nekem bőven elég a 800Gb vagy mennyi.
    Gépemen, ami a fő játékplatformom.....250GB SSD vel elvagyok, ha kell törölgetek és telepítek stb...a net nem gond, idő is akad. :R

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák