Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    válasz aleister #61261 üzenetére

    Persze kérdés, hogy mi is a céljuk.

    Hat nem egyertelmu, Kartács Úr? Dalwhinnie szaké :))

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

  • Freddy76

    addikt

    válasz aleister #61261 üzenetére

    Miért, miért... Neked nem tűnt fel, hogy szegény kicsi György herceg minden képen rövidnadrágban van, még azokon is, amik december végén készültek? Tudod miért? Mert a gyermek hercegeket évszázadok óta csak rövidnadrágban ábrázolják, és akkor most is így van, na ezért. Ezért van a mosdón két csap, külön a forró víznek, külön a hidegnek. Mert így szokták meg. A britek hülyék, az angolok, a skótok, az írek, a wales-iek, nem véletlen, hogy az Úristen egy szigetre száműzte őket. Az a szerencséjük, hogy XVI. század végén a járványok meg a viharok szétszedték a spanyolok Győzhetetlen Armadáját, különben most Bali is paellát zabálna, nem fish and chips-et.

    A skótok így csinálják 800 éve, nem fogják megváltoztatni. Persze nem is kell, Skóciában nincs sok erdő, tehát nem tudnak új fából hordót csinálni, ezért hozatják külföldről, meg aztán az nem az a vidék, ahol túl sokat lehet variálni a mezőgazdasággal, megterem az árpa, meg van víz, azt csókolom. A japán whisky nem jobb, mint a skót, van olyan jó, de nem jobb. Ennyi. Mindenki, akinek rendelkezésre áll sok eső áztatta árpa, jó minőségű víz, megfelelő hordók, és a tudás, tud whisky-t csinálni. Már Thaiföldön is készítenek single malt whisky-t, és tök jó az is.

    "Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

Új hozzászólás Aktív témák