Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz stickermajom #92992 üzenetére

    Fúú, ezek fel sem tűntek, igaz nem is ezeket néztem.
    Úgy látszik, hogy ott spóroltak, amit nem egyből szúr ki az ember, maga a beltér egész korrektnek tűnt, illetve halkabbnak tűnt az utastér is, mint a saját H Astrámban (igaz abban 12 év alatt ki tudja, hogy mennyit romlott a helyzet, lehet, hogy újkorában nem volt ekkora különbség).
    Mindenesetre ezek tényleg fájdalmas dolgok, gyártói szinten filléres tétel lehet a teleszkóp és a világítás is.

    Tikakukac: szerintem nagyon nehezen lehetne olyan 750k-s H Astrát találni, amire nem kellene kapásból ehhez hasonló összeget rálocsolni (oké, lehet, hogy nem erre, de valami úgyis lenne rajta, amit lassan cserélni kellene).

    Dyrtyho: én pillanatragasztóval ragasztottam vissza mindkét oldalon, az egyik már több mint 1 éve tart (a második csak idén tavasszal esett le, de az is jó azóta is) - én letakarítottam a lapot és a helyét is, majd mikor minden száraz volt, akkor a tükör hátlapjának a szélén körbehúztam 1 csíkot a pillanatragasztóból, majd a belsejére is össze-vissza húztam mintát, odanyomtam, tartottam egy rövid ideig, és kész.

Új hozzászólás Aktív témák