Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz amargo #77254 üzenetére

    Az autószerelők (főleg a jók) nagyon elfoglaltak.
    Csomó szervizben már az van, hogy az öreg már csak az újoncokat/gyakorlaton lévőket felügyeli. Az újonc veszi le/fel a kereket, féket... csak a nagyobb munkákhoz megy oda, csinálja meg ő. Csak az a baj, hogy ezeknél a rabszolgamunkásoknál (nyilván minél olcsóbban kell üzemeltetni a szervizt, megértem) nagyobb a szórás. Azt már nem te választod meg (mint a szerelőt). Sok a trehány, nem törődöm, jóleszazúgyis...

    Opel (gyulai) márkaszerviz, ahogy én látom:
    -Munkafelvevővel telefonálsz, aki aztán elküldi neked az árajánlatot: nem szakmabeli, egy betanított
    -Recepciós, a mindenes: ő igazgatja a kis újonc munkásokat, ő mondja meg nekik mit kell csinálni, ő sem autószerelő
    -Kis szerelő, aki csinálja: ő csinálja (elején béna), kinevelik, ha jó és okos kilép a márkaszervizből, csinál egy sajátot (őt kell keresni, ő lesz szerintem a jó szakember), nem vagyok benne biztos, hogy ő is autószerlő már, és nem csak szimpla kisinas
    -Karosszériás: ott ül a recepciós fele egy asztalnál, és olyan számokat tud mondani, hogy lefordulsz a székről (pl ajtócsere másfél millió)
    -Autószerelő, valószínűleg a főnök: na őt még nem láttam :D

    Egyszer írtam a Maxabo fb oldalára egy lesújtó 1*-os véleményt (anno náluk volt szervizelve a kocsi, elhoztuk a téli kerekeket, meg még egy-két infó akartunk kikérni/megkérdezni, bunkók voltak). Utána rám írt valami ügyvezető igazgató, hogy mi alapján írtam ezt, szóval lehet ott is javult. Meg ott a maxabo-nál egy jófej volt (talán Suszt Ákos volt a neve, de nem vagyok 100%ig biztos)

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák