Új hozzászólás Aktív témák

  • bonaparte77

    csendes tag

    válasz nrbii #2962 üzenetére

    Hello,

    Nekem ilyenem van, én rendkívül pozitívan csalódtam (az amúgy nem túl korrekt) teszthez képest.
    Valóban, az anyagminőség nem egy nagy eresztés (műanyag), de amúgy teljesen jó: zenét tökéletesen játszik le (1 és 2 GB M2-t viszi), rádió jó rajta, telefonálni lehet vele, gombok viszonylag normálisak, előtte volt egy ideig W300-am, horror gombjai voltak.
    Kameráját nem kell használni, de gondolom ez egyértelmű
    Én kifejezetten csakis és kizárólag telefon+MP3 playa+rádió célokra vettem, arra teljesen elég. Annyit érdemes tenni h egyrészt egy normális M2-t venni bele, másrészt a hozzá való fülest úgy ahogy van továbbpaszolni (vagy kukázni) és venni egy minimum HPM-70 szintű fülest hozzá. A napokban próbáltam Sennheiser CX 300-al a HPM-70 felső része helyett, meglepően jól szólt, ahhoz képest h a kütyüt djuice feltöltőssel 11900-ért vettem tavasszal :D

    Amit még tanácsolok, h sztem feltöltőssel érdemes venni, ilyen kategóriás teleknél nem hiszem h érdemes 2 év hűséget bevállalni azért h kb 16e helyett (asszem most ennyi feltöltőssel) megkapd 20Ft-ért.

Új hozzászólás Aktív témák