Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Flevo #19558 üzenetére

    Sokkal inkább netbook, mint egy E125.

    Az E125 is netbook.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

  • haris

    őstag

    válasz Flevo #19558 üzenetére

    "A 901 könnyű, a tiéd nem ismerem.../I]

    Az enyém Lenovo e125 :D
    De a netbookos ismeretségem pont az említett eee 904 modellel kezdődött. A feleségemnek vettem mert akartam neki egy nem túl nagy, böngészésre, levelezésre használható masinát olcsón. Azért lett a 904HD, mert ez csak egy 900as Celeronos gép, ami 75 ezer volt akkor újonnan, mivel az Atomos gépek felára nekem nem érte meg.
    Aztán ahogy egyre kevesebbet használtam az asztali konfigomat, és egyre többet a nejem netbookját, gondoltam veszek magamnak is egyet, ezért akkor akciózta az Asus a eee2g-t zöldben. Vettem egyet, és bár 2 évig használtam, nem szerettem annyira mint a nejem gépét, mert a 2g túl kicsi volt (7') túl keveset ment akkuról (1,5-2-óra) és lassabb volt mint a 904-es. Mint mondtam két évig éltünk együtt én és a 2g alias eee700 mikor megláttam, olvastam a Lenovo x120e-ről. Addig addig filóztam, amíg elfogyott, de megjelent a piacon egy másik gép a Lenovo e125. Ekkor már nem sokat filóztam, mert féltem, úgy járok mint a 120e-vel, és vettem egyet. Nem bántam meg, imádom, de ez már tényleg a határ a netbook-subnotebook vonalon. A ház kicsit nagyobb mint ami kényelmes cipelni (1,5kg), a teljesítmény viszont kicsit kevesebb, mint amit egy notebooktól elvár az ember (mivel ez csak egy netbook de abból a jobb fajta)

Új hozzászólás Aktív témák