Új hozzászólás Aktív témák

  • HUfantom

    őstag

    ProfBako
    Zsolt74
    köszi tippeket
    Hát ugye kifelé szedni kész kínszenvedés a filamentet....
    De amint kiszedtem annyit, hogy a műanyagba bele tudjam dugni az ép szálat akkor már könnyen át tudom nyomni és jön a cucc a végén....

    Viszont most, hogy mondjátok és visszaemlékszem kicsit oldalra nyomja a filamentet...
    Nem függőlegesen jön ki hanem egy kis szögben...

    Illetve nem tudom szétszedni, mert azok a barmok nem tettek rá csatlakozót....
    Viszont elég hosszú a kábel és szerintem a végén lógva felfűtöm és akkor már óvatosan piszkálgatunk...

    Viszont nem hiszem, hogy az asztal lenne a gond. A RAFT rétegek kb pár mm-re vannak egymástól, kinyomtat 40-et gond nélkül aztán kettőt nem aztán megint 40-et és utána megint 2-t nem aztán semmit sem nyomtat és kattog az adagoló...
    Még azon gondolkodtam, hogy túl gyorsan nyomná esetleg be a motor az anyagot a csőbe ???
    Mert egy picit vissza vettem a nyomtatás sebességét 3600--->3000... De miért ettől állna fejre főleg az első réteg amikor 25% sebességgel van nyomtatva

    “Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

Új hozzászólás Aktív témák