Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Tivi103 #102076 üzenetére

    látom alapfogalmakkal kezdesz megbarátkozni ( :
    stimmel a táblázat, de ha tényleg "időtállót" akarsz, és költenél többet is, ezt meglesheted
    32"@1440p@144hz/sík panel, de nem ips, hanem va, kb olyan ppi-t ad mint a 24"@fhd
    32'' LG 32GK650F
    a rossz hír az, erre csak két év gart ad alza, a jó hír, h 50e-rel olcsóbb a többi boltnál és ebből még lehet faragni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • 3psilon

    aktív tag

    válasz Tivi103 #102076 üzenetére

    Nincs kompromisszummentes valasztas monitoroknal, en is hetekig agyaltam. :)

    En szemely szerint a 144Hz-et engedtem el hasonlo okokbol mint amit mucsácsó irt es egy Acer Nitro VG270U-t vettem. (Nem Alzabol, mert egyreszt magyaroknal akartam vasarolni, masreszt ott asszem nem 5 ev az Acer garancia, 10.000 Ft-on meg nem akartam rugozni)

    A 90 alatti DPI engem biztos zavarna munkara, de ez az a pont, ahol pl Oazis bemutatoteremben erdemes korulnezni, hogy lasd, neked mi jon be.

    Ha <100k a keret es kell a 144Hz mert sokat jatszol >100 FPS jatekokkal, ahol szamit a reszponzivitas, akkor 24" 144 Hz FHD valoban, max melohoz rakotod a masodik monitort is. Ha a melo fontosabb a jateknal, en mindenkepp 27" WQHD-t ajanlanek, mert sokkal kenyelmesebb lesz rajta dolgozni - es a jatek felbontasa is nagyobb lesz persze.

    Ha meg 90% melo, akkor meg ahogy KAMELOT irta 32" 4k, mert ha neha jatszol, akkor max felskalazod az FHD-t. :)

    Itt neked kell a szivedre tenni a kezed, hogy milyen felhasznalasra mennyit kell a monitor, milyen funkciokra (meret, felbontas, szinvilag, Hz) van valoban szukseged, es mit tudsz elengedni, hogy a budzseben benne maradj. :)

    Ha visszakeresed a posztjaimat (nincs sok) egyebkent lathatod a gondolatmenetemet es a tapasztalataimat. :R

    [ Szerkesztve ]

    Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

Új hozzászólás Aktív témák