Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Stauffenberg #20082 üzenetére

    #1: 75ben megjegyezte a kolléga hogy telónál jobb videója legyen, neki az elég. Én szintén ez a kategória vagyok, ezt most is leírtam; idáig semmi újdonság nincs. (Van ezer háklim, szerencsére ez nincs köztük.)

    #2: Azt hogy tökéletes (vagy akár csak hogy jó!) videózásra, mutasd meg légyszi hol írtam! Ugyanazt írok mint mások, hogy alap, kész; aki videóra keresi, nem fujit/olyt ajánlottam sose - vagy a hiszti helyett mutass ilyet.

    #3: És olyat sem írok hogy "Jobb úgy tekinteni rá, hogy nincs is benne videó mód." Mellesleg így is az alfát ajánlottam a végére, de ezt sem látod.

    #4: A szokásos (ismétlődő) témák mellett -nem akartam konkrétan neki, válaszként írni- egy olyan ember is bekérdezett egy olyat videós témában, amire én már inkább nem válaszolok inkább; ne legyek bunkó köcsög megint.

    Szerintem -szinte- vicces szokott lenni a topikban hogy van 2-3 dolog minden oldalon előkerült, ilyen a tükör is, meg a videó is; ugyanazt a szenvedés megy mire körbe van írva hogy mi a dörgés, ugyanazokat a fogalmak vannak tisztázva. Az meg hogy miért kelsz így ki magadból, nem tudom, de vegyél vissza kettőt addig amíg én nem így beszélek veled! Köszönöm.

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

  • schawo

    titán

    válasz Stauffenberg #20082 üzenetére

    Azért azt lássuk be, hogy a kérdezők 0-90% (pontos érték nem ismert) csak azért veszi bele a videózást az igénylistába, mert miért ne, azt olvasta a nagy, okos internetben, hogy a fényképezőgép ilyet is tud. Pont ugyan az a helyzet, mint a mega-giga zoomokkal. Aztán mikor rákérdezel, hogy mire is használnád a szuper videós képességeket, akkor hebeg, hápog. De mindegy, mert valójában ugyanezt teszi a fényképezőgép funkcióval is, ez még önmagában nem teszi érdektelenné a videós képességet. Ami viszont fontosabb, hogy ha megkérdeznéd, hogy a vásárlás után a 6. hónapot követően milyen arányban használja az amúgy rendkívül fontos videós képességeket ez a 0-90%-nyi vásárló, akkor máris kiderülne, hogy mennyire felesleges volt a sok hűhó, amíg a fórumon mindenki az ő videós igényeinek kiszolgálására igyekezett tökéletes megoldást találni a fotós képességek rovására.

    [ Szerkesztve ]

    evDirect villanyautós töltőhálózat

Új hozzászólás Aktív témák