Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz Throme #97191 üzenetére

    -Mostanában elég pesszimista vagyok velük -az egész rendszerrel- kapcsolatban, pedig kezdetben tök lelkes voltam.
    Ha valamit kezdeni akarnak a rendszerrel hosszabb távon, akkor elsőnek új szenzor kell, jobb af, valamint betömködni a réseket az objektívparkban:
    - Hiányzik egy 1.4-es fix sor, amolyan pana 25mm 1.4 stílusban: kicsi, könnyű, korrekt rajz, emberi ár. Tudom, ott van az 1.2-es sor, de azért kissé vicces a közel félmillás áruk szerintem, és még csak nem is kis darabok.
    - Kellene egy F4-es sor, amit a 12-45-el már elkezdtek. Ezt lehetne folytatni, 45-150 F4, 200mm F4.
    - Hiányoznak az olcsó uwa fixek, valamint a valamire való nem pro zoomok.
    Gyúrni kellene a makróra is (a szenzorméret miatt itt tudna domborítani a rendszer szerintem). Jöhetne egy 100mm, egy 150 vagy 200mm és egy 8mm környéki optikák.
    - És akkor bónusznak, elkezdhetnék a régebbi fixek ráncfelvarrását szigeteléssel (mint pl. a pana) + extra bónusznak a 9-18-at.
    Ha a fentieket mindet megoldanák, emberi méretben és árral, akkor ez egy "hibátlan" rendszer lehetne természetfotósok és sokat utazgató bloggerek számára. :K

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák