Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz quailstorm #22761 üzenetére

    "Én alapból fejjel lefelé rakom zsebre a telefont, hisz amikor kiveszem, egyből irányban van, csak fel kell emelni."
    Mondjuk ez attól függ, hogyan és hova rakod zsebre a telefont: pl. ha kabát belső zsebébe, kijelzőt magad felé fordítva, rendesen állítva (nem fejjel lefelé) rakod be, akkor kivételkor még inkább irányban lesz. :P Meg az sem mindegy, milyen irányban, merrefelé fordítva veszed ki a zsebedből. :DDD
    Na jó, ezt most csak szőrszálhasogatás gyanánt írtam, de lehet ellene szóló érvet is találni bőven, de azért annyira nem akarok. :D

    Olvastam róla, hogy a pentile minősége azért élesszeműeknek (először azt írtam, hogy vájtszeműeknek, aztán rájöttem, hogy olyan nincs, kicsit késő van :DDD) feltűnhet, de remélhetőleg azért annyira nem lesz katasztrófa, bár azért megkukkantom, mielőtt megveszem, de sztem nem fogok tökölni most ezen, az árkorlát úgyis valamilyen értelemben kompromisszumkötésre kényszerít, és ahogy eddig levettem, még talán ezzel a készülékkel kell ilyen áron legkevésbé fájó kompromisszumokat kötni, legalábbis nekem eddigiek alapján elég bejövős.

    "Igen, az ég be amit a telefon nagyon sokat mutat statikusan. Leginkább akkor ha pl egy hétig nagyon intenzíven használsz egy appot, vagy majd az állapotsáv fog ha ilyen nem történik."
    Most ezt úgy kell érteni, hogy mondjuk rengeteget használsz egy appot, aminek például van egy sáv a fejlécében, ami folyamatosan ugyanazt mutatja statikusan, és csak az alatta lévő részek mozgolódnak? (Legalábbis gondolom valahogy így értetted, de korrigálj, ha nem.)
    Hát most hirtelen nem jut eszembe ilyen app, amit bámulnék egy héten keresztül... :DDD
    De értem a lényeget, majd odafigyelek erre. Amikor meg épp nem használom, akkor sötétedjen csak el szépen, és ne legyen aktív.

    Köszi, hogy véleményezted! :K

    ===============================================

    (#22762) Riuko :

    Köszi neked is!
    Az értesítési sáv nem rejtett alapból, nem úgy húzható le? Vagy látszik egy kis szürke csík belőle? Úgy emlékszem, hogy édesanyám Samsung Galaxy Ace-énél előbbi van, de lehet, hogy most hülyeséget beszélek, majd megnézem.
    Na de majd akkor figyelek, hogy változzon csak az a kép. :)

    ===============================================

    (#22773) pit stop :
    OK, köszi neked is. :) Egyelőre tényleg csak ezekre van szükségem.

    Az OFF rész meg gondolom nem nekem szólt. :P

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák