Új hozzászólás Aktív témák

  • eszement24

    aktív tag

    válasz Nyugdíjas #1162 üzenetére

    hosszú a lista:)

    zephyr 10.5.2 zef8, sajnos telepitésig nem jutok el szétesik a kép..mint mikor a monitoron jóval nagyobb felbontást állitasz be mint amit elbír..és hiába dugom rá a monitort nem adja át neki a képet
    leo4all
    hibátlanul feltelepití és utánna kapom ugyanezt az esetet.Minden relase-nál kipróbáltam a hd támogatás nélkül és hd támogatással egyaránt

    xxx os 86 nevű relase végtelen ciklusba rakja a gépet telepitő helyet..25percig futott ugyanaz mire meguntam és lelőttem

    kalywaly 10.4.10,kalywaly 10.5.2 szintén

    fejből nem tudom de azt hiszem root for device

    10.4.8 jas féle nem látja a vinyót (ides)

    fapados a gép biosa nincs ahci meg egyébb hasonló beállitási lehetőségek..egyszerűen semmi

    Kifelejtettem hogy eg ymásik x86os arcnak hasonló laptopja van mint nekem és neki fut a 10.4.8(de azt hiszem ő satás hdds) és írtam neki, kértem segítséget csak ritkán jár fel és nem olvasta még el..szóval az esély megvan..

    most ott tartok, hogy leszedem az összeset aminek van amd támogatása és próbálgatom ki szép sorban

    Mindegyiket többféle verzióban más kernelekkel, beállitásokkal patchekkel..még egyikhez se jutottam el amin van mbr, hogy be tudjam állítani..ötletek?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák