Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RapaNui1

    aktív tag

    válasz Dilikutya #46705 üzenetére

    Hát ezt így még elég nehéz lenne elmondani, ráadásul én nem is vagyok egy youtuber, de eddig amit én látok meg a leírásából tudom, jelenleg be van kötve a kormánymű, ami mind a kormányról mind egy külső tekerenyűről működni fog mármint a kormányzás. Elől hátul rugózik, elvileg van benne egy automata váltó, meg talán felező is, meg még valamilyen lassító-gyorsító funkcio. Egyébként a valóságban meglepődtem mert sokkal nagyobbnak tűnnek a kerekek mint a képeken, ráadásul a színe is szebb mint a dobozon, így nekem a valóságban sokkal szebbnek tűnik. Először összerakom a rendes útmutató alapján, majd azt követően nézek utána az általatok említett hibáknak is és lehet hogy megpróbálom javítani, bár én nem igazán játszom vele, pusztán az építési élmény ami megfogott, de az nagyon.
    Mára mondjuk a 2 es zacsi elég is volt ahogy írtam eléggé lefárasztott, délután inkább megmetszettem a gyümölcs fáimat, így a többi holnapra marad.
    Eszméletlenül komplex egyébként a váltószerkezete, az egész alváz belseje csupa fogaskerék, tengely, váltó stb, számomra hihetetlen koncentrációtigényelt az összerakás és néha még így is vétettem egy egy kisebb hibát.
    Ez az a készlet amire azt mondom, hogy eddig minden pénzt megért, bár nem is tudom mennyiért vettem valahol 40-50k körül volt az ára talán inkább közelebb az 50 hez.
    Egy biztos ha egyszer eladom, öszerakottan hirdetem meg, mert szétszedni nem szeretném, kivéve ha az említett hibát fogom javítani.

Új hozzászólás Aktív témák