Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz arcitec #290494 üzenetére

    #290408Fall-N, #290478Hasaggymeg, #290481Dark Archon, #290494arcitec, no, hát akkor ezek szerint nem csak én nem értem a cégpolitikát és az árazást... :F

    Ahogyan mondtam, én tényleg drukkolok a hazai vállalkozásnak, de ez nem tűnik sajnos versenyképesnek!

    Egyébként valóban kiszolgáltatott a hazai kerékpárgyártó piac, ezt a Neuzer képviselettel beszélve is megtudtam. Ha Kínából nem érkezik váz, alkatrész, akkor nem tudnak bringát építeni.

    (Talán ez az oka, hogy tavaly nyár óta gyakorlatilag teljesen lefogyott a Gepida készlete, és azóta is csak néhány bringa van a kínálatukban..?)

    Én örülnék a legjobban, ha kis hazánkban is készülnének kerékpárok a legapróbb csavartól az utolsó díszítő mintáig. :K

    Mennyire jó lenne pl. ha nem a "ROSE Count Solo 1" bringát kellene ajánlgatni 200.000 forintos MTB kategóriában, hanem egy "best buy", teljesen magyar földön készült, minőségi terméket...! ;)

    A "Stringbike"-ot eddig nem ismertem egyébként... elgondolás szintjén jó, de a hozzászólásokat olvasva valóban nem csoda, hogy nem terjedt el.

    (Ha jól sejtem, szíjhajtásos bringából is sokkal kevesebbet adnak el, mint hagyományos, lánchajtásos kerékpárokból, ugye?)

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák