Új hozzászólás Aktív témák

  • haten

    tag

    válasz RetepNyaraB #5889 üzenetére

    " A Graef belépő szint és ott jó a minősége. "

    Ha az örleményre gondolsz, akkor oké, de ha a 702-esre, akkor ezt nem tudom megerősíteni. Nekem első napon, újonan be kellett tenni a két alátétet. Egyszer szétszedtem tisztítani, a kések kivételével full műanyag, kisöpörtem, nem volt könnyű összerakni, negyedikre sikerült. Aztán múlt héten daráláskor befulladt, szétszedtem, ügye annyira balf..sz tervezés, hogy 4 centis csatornába darál, rengeteg pangó marad benne, pofozni kell minden darálás után, hogy felét kiadja. A tervezője egy idióta volt, a két kapcsolót, két rugót, és múanyag pöcköt egyidőben kell a helyén tartani, hogy jól tudd összerakni. Egy óra káromkodás után, amikor már közel áll az ember a falhoz vágáshoz, mert 30-adikra sem sikerül, akkor nehéz megnyugodni. Természetesen az álló kést egy milliméteres pöcök tartja csak, amit ha nem üres állapotába terersz finomabb állásra, persze letörik, vagy mint nekem is, a sokadik összerakásra. Innentől kuka. Most kezdek megnyugodni, hogy berendeltem helyette egy SAGE BCG820-at. De igen, a késesnél jobb. Ugyanitt Graef 702 alkatrésznek eladó 20-ért, mert pöcök letört.

Új hozzászólás Aktív témák