Új hozzászólás Aktív témák

  • Xero

    nagyúr

    válasz Tapsi #25004 üzenetére

    Ilyen poziba azert mas szint kell mar szerintem. De mondom amik szerintem kapasbol felmerulhetnek:

    Azert mar elvaras szerintem, hogy csipobol tudd mihez van/nincs binding functionoknel, igy mivel tudod egyszerusiteni a projectet, hogy milyen adattipusnal szabad es nem szabad cosmosdb-hez nyulni. Szepen tudni kell melyik strategiahoz milyen policy profilok illenek, illetve AAD lehetoleg oda-vissza es nem art kepben lenni a fontosabb graph callokkal is.
    A kedvenc aljas kerdesem egy elkepzelt scenario es akkor a high level infokbol mond meg, hogy oda event grid, event hub, service bus vagy esetleg queue storage kell. Melle meg jo ha van AZ cli tapasztalat, melle egy kis terraform vagy bicep is.
    Vagy ha megkerdezik, hogy milyen formaban erheto el egy azure function backend api-nak kulon authorizacioval, az onprem datacenterben ucsorgo db akkor, ha van vnet connection onpremre express routeon, de a function nem huzhato be abba a vnetbe? Erre kb 2-5mp-en belul kell lokni, hogy Hybrid Connection majd gyorsan hozzateve, hogy LDAP kizarva, hiszen nincs udp.

    Ha ez igy megy pl, akkor valszinuleg a tobbi is meglesz, szoval siman be lehet probalni.

Új hozzászólás Aktív témák