Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tomasek
csendes tag
9128 sz. hozzászólásomra valakinek esetleg van ötlete?
-
Tomasek
csendes tag
Lenne egy problém amit nem tudok kikapcsolni. Ha talál GPS jelet akkor kiirja, hogy "belépett ebbe az országba.. meg akarja tekinteni az ország információit". Ezt minden bakpcsolásnál, amikor gps jelet talál eljátsza.
Ezt hol tudom kikapcsolni, vagy a sys-ből kéne kitörölnöm valamit?
-
Tomasek
csendes tag
Nézegettem a primoban a beállításokat, egy-két dolog nem tiszta
:
-megfordulás tiltása (ez azt jelenti, hogy inkább elvisz egy nagyobb kerülőre mint, hogy
ha lehetséges akkor visszafordítson?)-pozíció mentése (milyen pozíciót ment?)
-automatikus újratervezés (ha pl elrontom a lekanyarodást, akkor nem tervez új útvonalat,
vagy ez pontosan mit takar?)-NMEA mentése?
Bocs ha némelyik kérdés láma, de a "barátom a google" nem igazán tudta pontosan megválaszoni a kérdéseimet.
-
Tomasek
csendes tag
Sziasztok!
Volt alkalmam 1 hétig Horvátországban tesztelni a Primo 1.2-t. Hát elég érdekes tapsztalatokat szereztem. A Primot 800*480-as felbontásban Szanyo skin-ét használtam egy elterjedt készüléken (a nevében van W és HD is
) Többször tapasztaltam, hogy pl Esztike mondja, hogy fordulj jobbra, én jobbra fordulok ahol ő mondja mégis újratervezést csinál. (ez pl. egy olyan kereszteződés volt ahol semmiképp nem lehetett eltévszteni az irányt). Továbbá a kijelölt útvonalon haladtam az út vonalvezetésének megfelelően, és azt vettem észre, hogy a kijelzőn a nyíl nem az úton hanem az út mellett párhuzamosan a "szántóföldön", majd a következő irányváltoztatáskor hirtelen visszaugrott az útra.(a legújabb TopMap térképet "Croatia_83Navigo_2011.03_110422" használtam, és amin haladtam nos az nem tűnt egy nem rég átadott útvonalnak). Az autópályán nem volt gond, de ott elég nehéz eltévedni
. Hát röviden ennyi...
-
Tomasek
csendes tag
Azt lehet tudni, hogy melyik a legfrissebb branding.zip? Vagy ez frissül egyáltalán? Jelenleg nekem egy 7 mb-os file van.
-
Tomasek
csendes tag
Visszaolvasgattam de nem találtam konkrét választ. Az fpa : "Pontszerű címek" mire jó?
-
Tomasek
csendes tag
Navigációnál mennyire számít a 800x480-as felbontás? Jelenleg nekem egy 480*272-es felbontású gps-em van. A gps-t csak navigációra hsználom! Csak ezért szerintetek érdemes cserélni?
-
Tomasek
csendes tag
Én kivettem a
ui_igo9/common/ui/customized.lua 10-11. sor
START_APPLICATION("utility/esc.exe","")
sc_CalibrateScreen()sorokat ahogy Szanyo mondta, és így indításnál nem kell kalibrálni. Nagyon jó skin! Csak így tovább!
-
Tomasek
csendes tag
válasz
kockazatos #7306 üzenetére
Megmondom őszintén "élesben" nem próbáltam ki. Majd holnap kiderül. Azért köszi, hogy foglalkoztál a problémámmal!
-
Tomasek
csendes tag
válasz
kockazatos #7295 üzenetére
GJ-AK v3.9.0 zz2 silver (480×272) skint használom( kb 1 órája
), de "megfordulás tiltás!" menüpontot ebben nem találok. Ötlet?
-
Tomasek
csendes tag
válasz
kockazatos #7295 üzenetére
Nem használok skint. Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen alapdologhoz külön skin kéne. Ez a lehetőség melyik skinbe érhető el, és azt honnan tudnám leszedni?
-
Tomasek
csendes tag
Sziasztok!
Nekem abban kéne segítség, hogy hol lehet azt beállítani, ha újratervezés van pl: egy körforgalomban rossz helyen mentem ki akkor fordítson vissza az utcában ha lehetséges és ne vigyen el egy 5 km-es kerülőre. Egyik nap ezt tapsztaltam, amikor ismerős helyen próbálgattam a gps-t hogy nem fordított vissza (pedig lett volna rá lehetőség) hanem inkább bevitt volna a város központjába, hogy ott forduljak vissza egy lámpás kereszteződésnél. Erre van megoldás?
Új hozzászólás Aktív témák
Tilos a warez és az ezzel kapcsolatos segítségnyújtás!
- Ubiquiti hálózati eszközök
- Villanyszerelés
- TCL LCD és LED TV-k
- Házimozi haladó szinten
- NVIDIA® driverek topikja
- Fujifilm X
- WLAN, WiFi, vezeték nélküli hálózat
- Fűnyíró topik
- Máris befutott a hibajavításoktól duzzadó GeForce driver gyorsjavítása
- Nagyon erős ajánlat lett CMF Phone 2 Pro
- További aktív témák...
- FSP HEXA+ 400W Megbízható Erőforrás a Stabil PC Működéshez!
- Macbook pro 14" m1pro 16/512, szép állapotban,kiegészítőkkel, dobozával.
- Apple Magic Keyboard iPad Pro 11" (M4) Hu 2 év Alza jótállás
- Bomba ár! Fujitsu LifeBook U7310 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Dell Latitude 7480 - i7-6GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD Touch I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Intel Core i7-9700 CPU, processzor (SRG13)- Számla, garancia
- iKing.Hu - Apple Macbook 14 M1 Pro - 2021 - Használt, újszerű
- AKCIÓ! Acer Predator Triton Neo 16 15 notebook - Ultra 9 185H 32GB RAM 2TB SSD RTX 4070 WIN11
- AKCIÓ! Asus Vivobook M1502IA 15 notebook - R5 4600H 8GB RAM 256GB SSD AMD Radeon Vega IGP WIN
- Prémium PC házak akár 20-40% kedvezménnyel eladók garanciával, számlával!
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest