Új hozzászólás Aktív témák

  • Bagoly

    senior tag

    Először is, ha van hely akkor elöltöltős, mert azok a hasonló tudású felültöltősökhöz képest olcsóbbak. Ha tartós gépet akarsz szerintem 90k és felette érdemes nézni. Lehet, hogy most lehurrognak mások, de szerintem a whirlpool
    egy középkategóriás gyártó. Az igazán strapabírók a következő modellek (árban növekvő lista) : elecrolux (csak a magasabb árúak), bosch (itt is figyelni kell a centrifuga részre, de 90k-ért ebből már van jó), siemens, aeg (ne ebből szinte mind tuti, de persze ez 100k+ os kategória), miele (de szerintem ez már nem magyar pénztárcához való). Ami kifejezetten kerülendő: fagor, candy. Az, hogy A energiaosztály, ''csak'' az üzemeltetési költségekben jelentkezik, ott se olyan súllyal amivel az árba kalkulálják (persze ez nem egy ''öko-duma'', de sztem így van.), inkább a ritkábban feltüntetett mosóhatás A kategóriáját érdemes figyelni (szerintem itt a legjobb whirlpool is B-s), hiszen nem vízgazdálkodásra veszed a gépet, hanem mosni. :)) Ami még fontos lehet a centrifuga rész. Ha van szárítógéped akkor érdemes nagy fordulatszámú centrifugásat venni (1000 és felette), mert különben elküzd egy darabig a szárító, különben a 800-as is jó (de ez alá menni nem érdemes). Erre figyelni kell, mert láttam mér olcsó bosch-t 400-as :( centrifugával.

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Új hozzászólás Aktív témák