Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz python1 #188543 üzenetére

    És valóban. Nálunk a feleségem kezdett el súlyzós edzéseket csinálni, pár évre rá, hogy én elkezdtem edzeni. Azóta ő is jár heti 3 alkalommal.
    Annyi, hogy ő nem zsíros, mint én és tök jól tudja szabályozni a testsúlyát, mert van annyi akarat benne, hogy normálisan és normális mennyiséget eszik... :DDD

    Ez a csajozás meg... Igen, a sportos test hatalmas előny, de valahogy mindig a 35-40 feletti korosztály férfi tagjai pörögnek ezen.
    Megnézed, hogy egy random brokkolifej nyikhaj vékony papucszoknis huszonéves milyen csajjal jár és csak nézel. Sportot meg súlyzót még képen sem látott húszas srácoknak sokszor tök jó csajaik vannak.
    Egy 17-2x éves csaj nincs annyira rápörögve szerintem a sportos testre, lehet ez 35-40 körül jön a nőknél, hogy oda vannak érte, de azért, mert sok 40+ férfi azért eléggé szét van plöttyedve (nem beszélve a sok hülye iszákos majomról is) és felüdülés egy sportosabbat látni, aki nem a zsíros kaják és a sör középpontjában él.

    De egyébként az is durva, hogy egy most ~14-16 éves csaj miként néz ki. Sokszor segg, mell, minden megvan, szép nőies arc, stb... Én 2000-ben jártam ebben a korban és az akkori korunkbeli csajok kislányok voltak ennyi idősen. Jó, mondjuk sokat dob rajtuk, hogy feszülős naciban, miegymásban vannak. Az akkori csajokon legtöbbször meg volt egy alap farmer, aztán csá. Simk meg semmi, most meg komplett vakolat van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák