Új hozzászólás Aktív témák

  • Parson

    addikt

    válasz Imics13 #1696 üzenetére

    én meg csak azt látom hogy mindenki a külcsint nézi (Pro/E használhatóságát illetően), holott a belbecs fontosabb... nem az számit... nem csak az számit, milyen szép meg jo, hanem hogy mennyit tud (meg kell tanulni, én se azt mondom, hogy könnyű)... és én nagyon ugy látom hogy sokan nem látják a mögöttes tartalmat, ami a középkategoriás rendszerekben nincs benne vagy csak részleteiben. nem csak a kirészletezett, aprolékos, és emiatt ha a klikkelgetésben nem is, de opciokban, funkcionalitásban sokkal felhasználóbarátabb használhatoságot értem, hanem az abszolut következetességre épülő gondolkodásmodban való átláthatoságot. sajnos az élet nem egyszerű, nem két vonalból áll egy müszaki rajz, nem egy kockából áll egy termék 3D-s modellje és az ahhoz vezető ut sem két lépés... ha ennyi lenne, akkor kézzel dolgoznánk még mindig. viszont itt elég bonyolult alkatrészekről, összeállitásokról, tervezési folyamatokról / gyártást támogato adatbázisokról is beszélünk... én csak azt irom le amit látok és amit használok. a Pro/E abszolut következetes és elég tág a háttere ahhoz hogy csucskategoriásnak lehessen nevezni. természetesen nem tökéletes, de egyik rendszer sem az. vannak benne hibák, vannak nála rosszabb, jobb szoftverek. versenyhelyzetben van és ennek örülünk. és várjuk a további fejlesztéseket. jah és ámulunk hogy mennyi minden van benne elrejtve... csak elő kell hozni őket :)

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák