Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    Én hetek óta sérülten futok, valami nagyon nem kerek a combom felső részében (vagy még feljebb). Nem tudom mi a gáz, de már próbáltam mindenféle krémet és hengerezős gyakorlatot, Pilates nyújtást - semmi...

    Úgyhogy a hónap második felében alig-alig futottam, szerencsére azért a tervezett havi 100km összejött végül.

    Viszont két hete bevittem 1:50 alá a félmaratonom (bár az undok Strava beleszámítja a pisiszünetem is), ma pedig végre 50:00 alá 10km-em még úgy is, hogy kétszer meg kellett állnom (fotózni, illetve át kellett kelnem a főúton)
    Sőt, az 5km-emen is sikerült picit javítani! Úgyhogy most örülünk Vincent van :)

    A végére 188-as max pulzust produkáltam és végre a VO2max-om is visszaugrott 50-re (remélem alább most már nem adja).

    Itt tartok most:
    5k 23:02
    10k 49:49 (nettó 49:09)
    Half-Marathon 1:50:13 (nettó 1:49:07)

    Általánosságban véve viszont a pulzusom rémes, hat percen belüli időknél már 160 felett jár és hiába fejlődök sebességben (ezt a vaskos fogyásnak tudnám be), az átlagpulzusom nem javul.

    Máskor hozok pár grafikont és alaposabban megfogalmazva kérek e téren segítséget, most ennyire futotta, punnyadás és kalória visszatöltés van :)

Új hozzászólás Aktív témák