Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz tomcica #50535 üzenetére

    Ha nem jön össze, akkor azt hogyan kezeled lelkiekben? Van pár ismerősöm, akiket egyáltalán nem értek. Mármint elmennek versenyre, és ha nem sikerül nyerniük, csak másodikak lesznek, akkor teljesen ki vannak akadva. Ez egy kicsit így sarkos, leírom inkább részletesebben. Van egy csaj, aki egy egyetemi versenyen szokott részt venni, ahol ilyen tornászások vannak, pl fekvő, felülés, húzódzkodás, stb. és az nyer, aki a leggyorsabban végigcsinálja az összeset vagy x idő alatt valamiből többet csinál. Na most vannak vendég sportolók más egyetemekről, és az egész testnevelés tanszékes dolog. A csaj is tesi tanszékre jár, és az a terve, hogy megnyeri a versenyt az utolsó évben, és készül rá. Aztán jön a verseny, és szerinte a bírák vele igazságtalanul szívóztak, mert hazai pályán van, szemben a vendéggel, aki megnyerte, és emiatt csak második lett. Az igazságot nehéz megmondani, de nem értem, hogy valaki ezen miért sírja el magát. Persze több alkalma nem lesz, hogy ezen a versenyen részt vegyen, mert végzős, de mégiscsak egy verseny. Valahol az olimpikonok egy részét sem értem, mármint én úgy vagyok beállítva, hogy baromi jó versenyezni, és nyerni is jó, de ha más nyer, akkor ő volt a jobb, aztán kész, nem foglalkozom vele kimondottan, jó nekem a második hely is, vagy a harmadik vagy a tizedik. Inkább a verseny miatt megyek, ha megyek, nem a győzelem miatt. Szóval nem értem, hogy miért vannak egyesek ennyire ráfeszülve, hogy győzzenek, és miért kudarc nekik egy második hely. He? :D

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák