Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archer

    őstag

    válasz Tsunami73 #268 üzenetére

    Akkor is Hondád volt amikor még a kanyarban sem voltak a kerti gépeikkel? Az ezredforduló után kezdtek el elterjedni, előtte nem volt más mint Briggs meg Tecumseh (legalább is nálunk). Van még itthon az eredeti, Wisconsin-ban gyártott Birggs-ből és még mindig működik, van legalább 20 éves (hozzáteszem párszor már lett szétszedve, gyűrűk, ez-az csere). Alapvetően egy szög egyszerű, igénytelen konstrukció. Más kérdés, hogy Mexikóban, Kínában meg fene tudja hol gyártják már, de attól még nem kellene leírni az egész márkát. A Quantum-ok (nem tudom mi a mostani megfelelője) megbízható és erős motorok.
    Persze, szép meg jó a Honda de nem is annyiba kerül. Meg akkor a Kohlert, Kawasakit, Subarut már ne is említsük. Nem mondtam, hogy a legfrankóbb motorok, de a kínai noname OHV-k helyett még mindig inkább Briggs. Na azokról meg én hallottam cifrákat egy szerelőtől.

    "Nekem csak honda motoros gépeim voltak és vannak, nem is lesz más:-)" - kipróbálnál egy Stihlt, mindjárt változna a véleményed... :DDD Na de ne kezdjünk el itt vallásháborút :)

    Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

Új hozzászólás Aktív témák