Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s4tch

    veterán

    válasz kemcso #69354 üzenetére

    Tegnap megjött nekem is a darvinya által ajánlott bt füles (ez az). Kényelmesen illeszkedik, el tudom képzelni, hogy kocogás közben is az ember fülében marad. Nagyon könnyű, csipesszel biztosan lehet úgy rögzíteni, hogy a kábel se csapkodjon fölöslegesen. Simán csatlakozott a Meizu Pro 6-hoz és a Redmi 3 Próhoz is. A hangja gyász, viszont ennyi pénzért nem is vár az ember többet a bt-s fülesektől elvárható alapfunkciónál. A Meizun a 3 gomb közül a középső pause/play gombként, a két, ránézésre hangerő gomb track előre-, ill. visszaléptetőként működött. Ahogy írtam, semmi súlya nincs, nincs meg a 'van benne anyag' érzés. Párom fog vele futni járni, kíváncsi vagyok, meddig bírja.

    A hangjáról még egy gondolat: kb. a Samsung, ill. Sony telefonjaimhoz kapott headsetek nívója. Sok, nem túl feszes basszus, kevesebb közép, alig valami magas, szellős tér, kevés részlet, magas hangerőn az én öregedő fülemmel is hallható torzítás. Futni megfelelhet, zenét hallgatni inkább bármelyik, ízléshez igazodó karakterű 10 dolláros füles (hirtelen a Rock Zircon és a Seahf AWK009 voltak kéznél, mindkettő élvezhető, nagyságrendekkel jobb hang).

  • Peterhappy

    őstag

    válasz kemcso #69354 üzenetére

    Szia,

    Köszönöm a választ, ott kezdtem és amiket a listaszűkítés után meghagytam, azokat alig ismerem. Átugrottam a kínai fülesek 2. ajánlóra, majd a kettőt "összevetve" döntöttem úgy, hogy írok.

    Nagyon vájtfülű nem vagyok, ezért is keresgélek ebben a tartományban; de azért a Samu gyári headsetjénél jobbra vágyom :) Míg a Piston 3 nem adta meg magát, jó füles volt, hozzászoktam a jóhoz...

    A BT fülest láttam, visszaolvastam 1-200 hsz-t, csak volt egy-két igen negatív reakció rá és úgy gondoltam, inkább legyen vezetékes, de jobb. De így azt lehet, hogy próbára teszem, köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák