- Milyen egeret válasszak?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- Kezdő fotósok digitális fényképei
- Melyik tápegységet vegyem?
- Nyaralás előtti hardverszemle
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- Házi hangfal építés
- CPU léghűtés kibeszélő
-
PROHARDVER!
Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.
Új hozzászólás Aktív témák
-
fericske
addikt
Nem áll szándékomban vitázni, vagy vitát nyitni a bass reflex nyílásról és funkciójáról, ugyanúgy egy hangdoboznál vagy egy fülhallgatónál, ugyanaz a lényege mindkettőnél. Ha nem így volna minek vacakolnék vele?
A fülhallgató meg pici hangdoboz. Ugyanúgy fontos a kialakítása, az anyaga, a driverekhez való méretezése. Sőt, itt még fontosabb, mivel nem tudsz játszadozni az elhelyezéssel, mindenképp a füledbe kell dugni. A hallójárataink nem egyforma mélységűek, nem feltétlenül ugyanazt kapjuk vissza mint egy másik ember, mert már az akusztika ebből kifolyólag változik. A szimmetriánkról nem is beszélve. Erre tolt egy kísérletet az AKG az N90Q-val. Sokat lehet játszadozni egy fülhallgatóval, kezdve a megfelelő illeszték megtalálásával, amikkel teljesen más hangzásokat lehet elérni. Ugyanolyan könnyű elhamarkodott véleményt mondani egy fülhallgatóról mint egy akár tíz komponensből álló hangdobozos rendszerről.
Konstrukció függő az egyébként az egész. A GR07-nél a reflex szűkítésnél beszűkült a hang is. Ugyanakkor mégis ugyanaz történt, mert ott basszust növeltem emit meg csökkentettem.f4lcon
A gyári comply-jával. Azzal szól a legjobban, mert kicsit hosszabb mint pl. a Vsonic-okhoz adott szivacsok, és nekem úgy dinamikusabb és "teresebb" a hangja, és ehhez ráadásul kell a merevebb belső része is mint ami a szilikonoknál van. Kipróbáltam a GR07-el is ezt az illesztéket és az is ezzel szól a legjobban, bár tövig rácsúszik és ezért a vetőcső mozgathatósága nem játszik továbbra, ami egyébként nem izgat, mert nem éreztem különösebb jelentőségét.
Kijött az utódja - felteszem olyan hangolással amit én és néhány headfi-s hajtott végre az a2-őn - LZ-a3 néven, de bő dupla áron mint amennyibe emez nekünk fájt.
Mindenesetre ha ez összef..ssa magát én is bokán f..som magam, de kénytelen leszek bepróbálkozni az a3-assal.
Ha vissza tudod szerezni, nem bánod meg. Mod nélkül nem hallgatom, de moddal meg csak ezt hallgatom
Új hozzászólás Aktív témák
● olvasd el a topic összefoglalót!
A topikban (terméket, munkát, szolgáltatást) hirdetni tilos!
- Gurulunk, WAZE?!
- PlayStation 3
- Nintendo Switch 2
- Vác és környéke adok-veszek beszélgetek
- Milyen egeret válasszak?
- Xbox Series X|S
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- iRacing.com - a legélethűbb -online- autós szimulátor bajnokság
- Hegesztés topic
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
- Xbox Game Pass Ultimate kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól! - AUTOMATA BOLT
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- LG 45GR65DC-B - 45" Ívelt 1500R / 5120x1440 / 200Hz 1ms / Adaptive Sync / AMD FreeSync / HDR 600
- Dixit 4 Eredet (bontatlan, fóliás kártyacsomag)
- Fujitsu USB Port Replicator PR09 docking station (1x5K vagy 2x4K felbontás) (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged