Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rumos14

    nagyúr

    válasz breetai #275 üzenetére

    Az is számít hogy milyen lejátszód van. Neked asszem Samsung. Azért fontos, mert az EQ beállításokkal (iAudio-m van, arról tudok beszámolni) totál meg lehet változtatni a hangzást.
    Plug-tól nem süketülsz meg, mert elvileg jóval halkabban hallgatod, mivel kizárja a külső zajt (autók, nyanyák, síró gyerekek).
    Mivel az általad említett stílusoknál mind kell a mély, sztem a Sennheiser nem jó választás. mx450 és mx400 nekem nagyon nem jött be (zenére).
    a Sonykat ajánlanám neked, Westend MM-ban elég nagy választék van, bár az árak nem ott a legjobbak, de meg tudod nézni. vagy a Sony márkaboltokban (csekk: [link] ) állítólag ki is lehet próbálni és olcsóbb is.
    én eddig Sony MDR818-at (ára 2e ft) használtam, a mélyek kitűnőek, iAudio-val nagyon finoman adagolható. azon a hangerőn amin én hallgatom, nem torzít be a basszus. max hangerőn lehet hogy igen, de attól seperc alatt megsüketülsz.

  • binary

    csendes tag

    válasz breetai #275 üzenetére

    Hali! Én a Sony-t ajánlanám, nekem 51es van már lassan egy éve és semmi baja. Akinek tönkrement lehet rossz szériát fogott ki :F . A Sennheiser MX4-500 agyondícsérők közül meg még csak olyannal találkoztam aki nem hallgatta az 51/71-et.(ha van kérek ellenpáldát). Lehet hogy a magasak jobban szolnak rajta (én nem vettem nagyon észre), viszont mélye nincs. A másik, ha kimész az utcára ugyse fogod hallani, csak ha bömbölteted. Szóval én a helyedben pont azért vennék zárt fülest mert nem kell hangosan hallgatni hogy tisztán halld a zenét :) .

Új hozzászólás Aktív témák