Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    Kizárt dolog, össze vissza vetítetek...

    ;]

    Ha ettől egy miliméterrel sem állítotok többet, csak ennyit, az sem lehet igaz már, pfff...

    A szett kiismerése után egész el lehet lenni a régi af meg akár 35össel is, 1-2 szabályt betartva a kitobival is - ahhoz képest hogy páran mennyire falra festik az ördögöt. Igaz, az első fél órában kétségbe voltam esve hogy ezt az X10 körbetáncolja, de ez csak kezdeti bénázásom számlájáa volt írható. Gyanítom pár ilyen gyors próba eredményét zengik sokan, aki meg mást mond az elfogult. Igaz, korábban -papíron- a tamronjaim is használhatatlan szarok voltak :D

    Trollkodást félretéve hova tűnt a sok X100 meg X20? Alig vannak, és drágák, piszkosul - főként a százas. Elmúlt a upgrade vihar és visszább mászott az áruk? Juteszembe, orb hiba miatt gariban refurbished X10-es mit érhet? Lusta vagyok előszedni a papírt, sztem lejárt a 2 év; 70 tokkal meg egy gyenge pótakkuval?

    szerk2: Jah, kicsit CA-zik nyitva a 35ös, de nagyon ritkán látszik, pontosabban nekem csak[/] távoli fénypontoknál jöt tki élőben, másutt sose - de f/2-től ez teljesen eltűnt. (Klasszikus értelemben azt mondhatnám hogy nyitva sincs CA.)

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák