Új hozzászólás Aktív témák

  • FEDman

    addikt

    válasz jjeahh #210 üzenetére

    Addig is itt egy videó arról, hogy az X-M1-en milyen a focus peaking. Sajnos csak belenagyítás mellett mutatja, de azért így első körben ez is több a semminél.

    És ha már szóba került az X-M1, beszéltük korábban arról, hogy a nagy testvérek kezelőfelületét itt leváltotta ez az új dupla vezérlőtárcsa. Nem mondom, hogy ennek nagyon örültem, de gondolom a kis méretek is indokolták ezt. Mindenesetre szomorkodásra azért olyan nagyon nincs okunk, ahogy elnézem ezt a videót ez az elsőre szokatlan elrendezés a gyakorlatban azért egy nagyon ügyes és jól használható dolog lesz. :)

    Ráadásul itt az is jól látszik, hogy az alsó jól pörgethető tárcsa a Panákhoz hasonlóan még pluszban benyomható is.

    Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, de én akár hányszor meglátom ezt az új csöppséget mindig ledöbbenek, hogy milyen csodaszép. Külsőre rég tetszett nekem ennyire gép. Szerintem az eddigi Fuji gépeknél is sokkal harmonikusabb, letisztultabb a vonalvezetése, ami azért nem kis teljesítmény. :)
    Mondom ezt úgy hogy ettől függetlenül továbbra is a beépített EVF-et preferálom.
    Azt hiszem nekem annyi lesz ha az X-E1 utód az X-M1 még letisztultabb formavilágát követi majd + megkapja a dönthető kijelzőt is.. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák