Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Parci #1049 üzenetére

    ???
    És egy tesztképsorozaton, meg a mellé írt szövegen kívül mit írtam? nord_ hsz-e mellé linkeltem ezt, mert speciel emlékeztem erre az összehasonlításra, ennyi; nem álltam neki croppolni, sem azon filózni hogy azonos helyről fényképezett, vagy azonos képet akart mutatni, stb, stb... Nem is tudok, meg nem is akarok nagyon hozzáfűzni, az összehasonlítás pontos menetét nem olvastam(gondolom lerakta állványra és lőtt), 35ös obi tesztképek keresése közben találtam anno rá, abból a szempontból olvastam a cikket.

    Sőt, ha azt olvassátok amit írok, nem pedig amit gondoltok hogy írok, fentebb utaltam arra is hogy a buké nem csak egy szám, az azért jóval több dolgon múlik hogy milyen lesz (és tudom hogy nem csak a bokeh hanem a dof-ra is gondolt vele).
    Nikonra jóval több üvegből válogathattam, és pl a bukét is figyeltem hogy azonos rekeszen azonos gyutávon azonos vázon különböző üvegekkel mennyire eltérő tud lenni (ergó olyan üveget válasszak aminek tetszik is az elmosása). Ergo ha kevés amit az X100 ilyen téren tud, ott méretben és lóvéban is nagyobb lesz az eltérés _szerintem_ mint ami jjeahh szeretne. Biztos van a 23mm-es meg az X100nak is összehasonlítása, azt nem kerestem...

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák