Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Tibiajax #22886 üzenetére

    nézd, engem nem érdekel, hogy szerencsétlen döbbenten olvasta a fikázásokat, nekem az ingerküszöböm ennél azért magasabb, az övé meg ott van. nem látok itt különösebben bajt. nálam a cgi orgia továbbra sem menti meg a filmet. :)

    "Nem, ezt a történetet nem lehet komolyan venni és igen, ez a film a gyerekeknek és a gyereklelkű felnőtteknek szól. Ha a mozi bejáratánál ott felejted a felnőtt éned, nagyon jól fogsz szórakozni, ha ez nem megy, akkor tényleg csak a fanyalgás marad. A döntés a tiéd. "

    nos, gyerekkoróm óta manga és anime rajongó vagyok, irdatlan mennyiségű mecha anime sorozatot benyaltam már ált. iskola előtt is és azokban is több színészi teljesítmény volt, mint ebben. és igen, a bunyó utáni üresjáratokban felnőtt vagyok, mert nem tudok annyira debil hülye büdös kölök lenni, hogy ezt élvezni tudjam. ez van. ezt talán a cikkíró is képes felfogni, bááááár..... :)

    "humoros részeknél zengett a nevetés" - hol volt humoros rész? én kínos erőltetések tucatjait láttam csak, leszámítva hellboy pár beszólását.
    az meg egyenesen vicc, hogy a star trek-hez hasonlítja, ami minden téren földbe döngöli a filmet, de minden mást is scifiben... nézd, ez a cikkíró maga vércilki, és rád nézve is kezd kínos lenni, hogy ezt a bohócot linkeled :DDD

    holnap majd jól a földbe döngölöm a wolverine-t is :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák