Új hozzászólás Aktív témák

  • getdizzy

    aktív tag

    Egy kis összegzés a részemről

    Az SB részemről egy elég jó ötletnek tűnik, pl az online seasont nem is játszom...
    Legendary szinten a napi min 6000 pont megvan de van hogy mind a 4 gamet behúzom
    Amiket észrevettem, hogy a cselekre mindig elmennek, a team containt érdemes használni, és hogy mindig a középpályással kell itt védekezni, mert ha belső védővel vagy a szélső védővel kilépsz egyből bepasszolja a helyére kényszerítő által

    4-3-2-1-es és a 3-5-2es formációkat használom, de idén az utóbbi nagyon OP-nak bizonyul, de a keretem az elsőre építettem, talán majd idővel váltok, ha nem annyira adná

    Viszont a WL amit annyira vártam a rendes élvezhető játékmenet után, katasztrófa az én részemről, oké meglett a automatikus kvalifikációt érő rankom de ugyanaz a F*S mint tavalyi részben volt...
    Ping pong, hendi, BPL játékosok félistenek és minden más amiért a tavalyit megutáltam.

    A patchel változást nagyon nem érzek a játékmeneten, viszont a WL-el lehetne kezdeni valamit.

    Végezetül végre a jó tradeknek köszönhetően már az elején egy igen ütős teamet sikerült összeállítani..

    @getdizzy811 - PS4

Új hozzászólás Aktív témák