Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz gigafun #7095 üzenetére

    Még annyit a hotasokhoz, hogy a hotasx egy nagyon kezes jószág, én nagyon szerettem, de sajnos kevés a gomb rajta. Az elején még elmegy, de aztán ahogy tanul az ember, egyre több mindent használ, és elfogynak a gombok. Ha lett volna időm, simán ragasztottam volna fel rá néhány + gombot, amiket egy ócska usb-s billentyűzet panellel működtettem volna. Picit lehetne nagyobb ellenállása a gázkarnak.
    Az X52 nem rossz, de nem könnyen tudtam telepíteni a software-ket, hol így működött, hol úgy, de aztán valahogy csak beállt. A szaküzletben vett új darabhoz 2015-ben winXP(!) cuccokat kaptam(biztos a win 1.0-ásból épp kifogytak). A pinkie switch-et így is ki kellett váltanom a fent említett módszerrel, mert nálam az a flight assist off, és hol ment, hol nem(nem a kapcsoló volt rossz)
    -
    Amúgy hogy tudsz előbb kelni mint a család??? Ehhez lehet kapni valami modult? Melyik rendszer melyik dock-jában, és mennyi credit? Mindenemet eladom, és veszek egy ilyet. Remélem ráfér az ingyen sidewinderre

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák