Új hozzászólás Aktív témák

  • WATERDACA

    őstag

    Kezdem azt érezni 40 óra játék után, hogy az ow tényleg indokolatlanul elnyújtott és valóban vannak tervezési hibák, de én máshonnan közelítem meg. Az ow játékok nagyrésze komolyan megjutalmaz, ha minden bokor, minden fa mögé benézel, de itt erről szó sincs. Direkt kipróbáltam sokadjára, hogy mi van, ha letérek a "kitaposott" ösvényről és elmegyek a térkép szélére, benézek a sziklák mögé stb.
    Semmi nem fogad általában. Pedig az ow-ben jutalmazni kell az ilyen cselekedeteket, de itt ez nagyon-nagyon ritkán történik meg.

    A másik: van 51 dungeon. A map nagy részét én már felfedeztem, és mint írtam, igyekszek mindenhova benézni. De néha már ordítok, hogy mikor találok 1-1 újabb dungeont, mert rájöttem, a legjobb részek a játékban a dungenok.

    Ennyire agytépően kell keresni őket? Szobrok néha segítettek, néha találtam magamtól 1-2-t, leginkább úgy vettem észre hogy sziklák oldalából nyílnak meg.

    Minden tiszteletem annak, aki a játék minden zegét-zugát átnézte az 51 dungeonért.. :F :))

    [ Szerkesztve ]

    u wanted, i got it \o/

Új hozzászólás Aktív témák