Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz zsolt501 #48904 üzenetére

    értem, én a router részét kérdeztem, nem a többit. nekem van mögötte egy 8-as tp-link switch, és egy asus rt-n18u, utóbbi szolgáltatja a wifit, az F668-on úgy kapcsoltam ki azonnal, ahogy beléptem a menüjébe.

    nekem így az F668 teljesen stabil, hetente kap új IP-t, az n18u-nak több hónapos uptime-jai vannak, pedig gyári fw-vel megy (előzőn volt tomato, de csak a wifi erősség miatt, ehhez teljesen feleslegesnek látom, jó a gyárija). ipv6 nem érdekel, dyndns sem, bár utóbbit frissíthetném akármilyen kliensről, a portokat meg ki tudtam nyitni az F668-on is. vpn-t meg szoftverest használok a klienseken, de azt is gyönyörűen átengedi.

    dupla natolást sem értem, ehhez nem kell bridge mód... switch módba van állítva az n18u, így az F668 mögött az összes gép azonos hálózaton van.

    az ipv6 szerintem keveseknek kellhet, szóval az egyetlen érv a dyndns lenne... de az is áthidalható. így nem a saját eszközöm prociját forralom egyfolytában, van rendes wifim, és ott a backup is.

    (#48903) emvy: na pont ez az a felhasználás, ami kb 0,1% :) én átlagnál kicsit advancedebb felhasználókról beszélek, nem ilyen speciális igényekről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák