Új hozzászólás Aktív témák

  • DonMaster

    addikt

    válasz djsilas #60937 üzenetére

    aha akkora külföldön lévö ncore szerveren részben klerezstül menö p2p forgalom is ettöl függ mesély még kérlek, akkor miért van az hogy speedtest 780-850mbits-et mérek de p2p-nél 120-125MB/s-et is?
    halgatlak , pont jo példákat irtam nyilván van amelyik részben korlátos, de legtöbb nem és a torrent biztos nem korlátos ez 100% ország függetlenül,
    jah és a Digi nem saját hálozatán hanem az országban garantálja a külföüldi irány lehet kevesebb igen ezt tudom, attol még milyen magyar oldalakat nézel amelyikhez kell a gigabit?
    index/ph/origo indavideo ha országunkban van a szervere akkro az is jo de ezen kivül nincs nagyon más.

    legtöbb felhasználó google/yt/ p2p -ket használja ki a gigabitett aminek többsége külföldi, attol még a speedtest és egy letöltésközött van különbség, saját tapasztalat, az elmult 7napon nem mértem 900-at elérö értéket, de mikor elinditok egy p2p adatcserét akkor 120+mb/s-el jön ami ugye 900mbits+ az hogy lehet?
    innen offoljuk mert szerintem nem érted mire gondolok és elbeszélsz mellettem.

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák