Hirdetés
-
GAMEPOD.hu
Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)
Aktív témák
-
garga01
őstag
válasz
KaqXar19 #67798 üzenetére
Szia!
Így add meg a paramétereket.
Ha így sem hoz le semmit, 2 dolgot tehetsz: Próbálsz fw-t frissíteni a Fritz-en, vagy vársz. Amikor nálunk megvolt az átállás az új kiosztásra, valamit tuti elcsesztek a Diginél, mert ugyanez a router (ami előtte tökéletes volt) nem hozott le semmit (lehet még itt a topikban is írtam). Aztán felraktam a német szoftver helyett egy international verziót az újabb volt, most meg lab Beta van rajta, de ígyik se találta 10-20-nál többet. Rá is hagytam akkor, majd eltelt pár hét ránéztem és minden meglett... De hátha nálad egyből jó lesz a kép alapján.
@Pityu89: Ez az eszköz egy DVB-C->IP szerver/IP átalakító, a lejátszó/veővőnek kell tudnia az mpeg4-et (pl. VLC, E2 set-top-box, tv, Kodi...)
Aktív témák
1. Olvasd el a téma összefoglalót!
2. Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik. Nem a műholdassal és nem az internet szolgáltatással.
Társtopikok:
● DIGI internet
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
- Vízszerelő Budapest összes kerületében
- Yongnuo 85mm 1.8 (legújabb modell) - Sony E
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L13 Yoga Gen1 - i7-10G I 16GB I 256SSD I 13,3" FHD I Cam I W11 I Gari!
- Meike 55mm 1.8 Pro objektív - Sony E
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad Yoga 370 - i7-G7 I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I W11 I Cam I Gari!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest