Új hozzászólás Aktív témák

  • szállitó

    senior tag

    válasz Vistaboy #14747 üzenetére

    Szerintem ez nem igaz sokan chipelik a konzolt hiszen mázsaszám viszik a kétrétegü lemezeket az XBOX hoz a piacrol.
    A másik és fontosabb a gamerek tartják el a hardvergyárakat ha nem kellene mindig újabb videokari proci stb megvenné mindenki a kis laptopját vagy alap pc jét és használná 4-5 évig minden másra játékon kivül.
    Ha senki nem venne pc játékot akkor is lennének ugyanis a hardvergyártok pillanatok alatt felvásárolnák a tökrement szoftvergyártokat és elkezdenének mégjobban nyomni olyan játékcsodákat mint a Crysis , Farcry , Cod , Unreal.... Hogy fél- egyévenkét a zsebükbenyúljanak a játékosok és vegyenek új hardvereket a gépekbe.
    Mig a konzolnál ez nem szempont anno vettek PS2 t 5éve és még mindig azt használják.ez nem buli a mai fogyasztói fogyasztásra kihegyezet gazdasági társadalomban.

    Én pl veszek játékot amikor annyiba kerül hogy megfizethetem FEAR(1-2) t megvettem 3000 ért és a Most Wanted is a polcon van 4000 ért ha a Crysis és a Cod4 is lemegy 5-6000 köré megveszem.

Új hozzászólás Aktív témák