Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz mattheus #106435 üzenetére

    1. A minimumra levett fényerő nem kapcsolja ki a belső kijelző tartalmának renderelését, szóval CPU oldalról nem takarítasz meg vele semmit. De legalább a monitor maga nem fogyaszt. Ha teljesen ki akarod kapcsolni, akkor lecsukott fedéllel calmshell módba lép (na nekem ez kéne nem lecsukott fedéllel, köszi Apple).

    2. Nem hiszem, hogy tudsz, de szerintem ezen nem kell annyit pörögni, ha amúgy is az íróasztalodnál vagy, simán tudod tölteni.

    3. Nekem van ilyenem, ezek az én ICC profil elnevezéseim, hogy tudjam melyik belső hardveres kalibrációs profilhoz tartoznak. Ezek abban a könyvtárban tárolódnak, amit a linkelt cikk is leír (az X-Rite i1 Profiler teszi be oda automatikusan, de kézzel is behúzhatók).

    4. Csak használd és kész, de majd más megmondja mi a jó neki, nem akarok téves infót terjeszteni. Hiába végeztem a Kandón, semennyit nem foglalkoztam villanyászattal és akku típustól is függ mi a jó neki (pl: mennyire érinti a memória effektus, stb).

    5. A 27" 1440p felbontás teljesen oké MacOS-en,, nem véletlenül 5K (2880p) a felbontása a 27"-es Studio Display-nek, mert az pont a duplája és 220 PPI-t nevez az Apple Retinának. Nekem ugyanez a méret 4K UHD-ban már scaling problémákkal érintett (köszi Apple, tényleg).

Új hozzászólás Aktív témák