- Idő előtt kiszivárgott a METAL GEAR SOLID Δ: SNAKE EATER megjelenési dátuma
- Nintendo Direct - Pontosították a Switch 2 játékok bemutójának dátumát
- Call of Duty: Black Ops 6 - Jön az újabb ingyenes időszak
- Megjelenési dátumot kapott a Guns of Fury (PC, Switch)
- Kingdom Come: Deliverance II - Máris túl az 1 millión
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sunnyslow42
csendes tag
válasz Krisz0418 #5375 üzenetére
Én is 3080-ról váltottam 6800xt-re. Igazából csak ki akartam próbálni ezt a kártyát is (meg amúgy is AMD-t akartam, csak a 3080-as hamarabb sikerült). Őszintén túl sok különbséget nem látok a két kártya között, szándékosan nem is benchmarkoltam csere előtt. Tény, hogy az RT teljesítményben messze elmarad, illetve a DLSS sincs a palettán, de amúgy nem is hiányoznak.
A DLSS eddig számomra csak a Controlnál működött jó, nem zavart a képminőség, viszont minden más játéknál igen, főleg a CP2077 esetében. Az RT teljesítmény kicsit hiányzik, de túl még 3080-nal is túl nagy az étvágya ahhoz, hogy megérje bekapcsolni. Én például a raszter és rt árnyékolás közötti különbségeket csak akkor veszem észre, ha kontrasztolok képekkel, meg megmutatják videóban. Egyedül a tükröződés az, amit szeretek, de a 6800-as annyit még elbír (legalábbis a Controlban).
Összességében szeretem. Az enyémet ráadásul szépen tudtam húzni is, annak ellenére, hogy referencia. Jelenleg 2600-as maximum van, általában 2560-ra peakel, egy agresszívabb fan curve-vel pedig alig megy 70 fölé. Teljesen elégedett vagyok. Főleg most, hogy még a Re-site BAR is működik.
Új hozzászólás Aktív témák
Relatív gyári teljesítmények:
● RX 6400-hoz képest
● RX 6500 XT-hez képest
● RX 6650 XT-hez képest
● RX 6750 XT-hez képest
● RX 6950 XT-hez képest
Fogyasztási keret állításához:
● MorePowerTool
/link a weblap közepe fele/
● MorePowerTool leírás/guide, mit hogyan, miért !!!
Aktuális AMD driver:
● AMD.com
EXCEL-tábla topiklakók méréseivel:
● [LINK]
- iPhone topik
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Ukrajnai háború
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Huawei P30 Pro - teletalálat
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Intel Dual Core 2000 felhasználók barátságos offolós topikja
- Asztali konzolt tervezne a Valve?
- Hardcore café
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest