Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hyena

    senior tag

    válasz Hyena #8181 üzenetére

    Hja es meg annyit, hogy kar lenne a szkajcsotany app mukodesebol barmilyen kovetkeztetest levonni, ugyanis sony androidos tvn esetenkent inditaskor hibauzenettel leall (pedig oda rendesen a play storebol lett telepitve) es olyankor neki kell futni ujra a dolognak masodjara mar altalaban jo. Szoval az is lehet, hogy alapvetoen szarul van megirva. Mastol hallottam olyat, hogy elsore nagyitva ment neki (nem tudom milyen platformon) ujrainditva meg jo lett...

    harley-davidson-nyiregyhaza.hu

  • Danecay

    őstag

    válasz Hyena #8181 üzenetére

    Köszi a korrekt választ, látszólag T legalább elolvastad amit írtam :)

    "Erdekes amit irsz.
    Nekem van par fire tv stick 4k max keszulekem (de amlogic boxot is hasznalok es zidoot is) es mukodik rajtuk minden streaming szolgaltato a szkajcsotany is 4k tvn is nem nagyitva hanem rendesen. (mas kerdes, hogy nincs is rajta 4k tartalom szerintem a legrosszabb minosegu streaming szolgaltato)
    Amugy ha egy 4k tvbe dugva hasznalod akkor feltehetoen arra van szkajcsotany miert nem azon nezed?"

    Ahogy a #8151 hsz-ban írtam 4K-s TV-vel fogtam neki az egésznek "nem a mostani TV-n kezdtem el ismerkedni és konfigurálni a cuccot, hanem a nappaliban, de aztán gondoltam a családra, és arra, hogy Ők valószínűleg kevésbé kíváncsiak arra, hogy én miként és mennyi idő alatt tapasztalom ki a kütyüt, így inkább átvittem a saját birodalmamba és rádugtam egy másik, más márkájú TV, másik HDMI portjára, így aztán jó hogy nem úgy akart működni mint ahogy először"

    Ahogy nevezed, a szkajcsotany a nappaliban a 4K-s TV-n nagyított, a későbbi FHD-s TV-n pedig működött normálisan. De ezt ugyanígy éli meg gyűrű is topikgazda, de ha megnézed a topikösszefoglalót, annak is a végét ott is le van írva, de, hogy ne kelljen, bemásolom ide:

    "Az androidos app nem jól működik a sticken, de kodi alatt jól működik ez az addon,
    igaz még fejlesztés alatt áll."

    "A kodi telepitesehez sem kellenek adb parancsok (bar igy is lehet telepiteni) hanem csak egy olyan program amivel rajuttatod az alkalmazas telepitojet (egyebkent a hbo-hoz es a skyshowtimehoz is csak ez kell) en pl a wireless file explorert hasznalom ami feltelepitheto a keszulek alkalmazas boltjabol."

    Nos én csak a topikösszefoglalót követtem, ahol az vagyon írva, hogy:

    "Kodi telepítése a belső tárhelyre teljes fájlhozzáféréssel
    Az új 2023-as firetv stick 4K és Firestick 4k max fire OS8-at használ ami korlátozza a belső fájlhozzáféréseket, így pl. az android data ezen belül a kodi mappákhoz is."

    "Az alkalmazasok geolokacio alapjan nem telepithetoek mas orszagot valasztva igen."

    Igen az olvastam én is, hogy pl. USA Amazon Account-al, elvileg elérhető a mondjuk a HBO MAX, de ezek szerint Németország és Ausztria sincs a támogatott országok között, ahol hivatalosan is forgalomban fan a stick? Vagy esetleg ha ezeken a területeken használnám akkor elérhetőek lennének az említett, jelen helyzetben nem elérhető alkalmazások? De honnan tudja, hogy én hol vagyok, amikor még az időjárás widget-nek is manuálisan kellett megadni a helyzetem az Amazon Alexa app-ban? :)

    A Yettel TV-es témára vonatkozóan, ha elolvastad a BOX vagy stick keresésére vonatkozó hozzászólásaimat, láthatod, hogy mindenhol kihangsúlyoztam azt, hogy mire szeretném használni, ennek ellenére többször is ajánlották a Fire stic-ket, mondván, hogy max. side load letöltöm, úgy ahogy a többi egyébként alapértelmezetten el nem érhető app-ot? Persze mindezt teljesen vakon, mert azt senki nem tudta mint kiderült, hogy ez működni is fog e vagy sem, és hát utóbbi lett igaz, miközben a thaiföldi példáddal ellentétben a Yettel TV Magyarországon nagyon is működik [link]

    #8183 tsilver

    Ez már csak pusztán trollkodás, vagy ami még szomorúbb lenne, nem megy az értő olvasás. Fuss neki még egyszer, nosza! :D De várj, segítek, mert látszólag Te sem olvastad el, vagy értelmezted amit írtam. Ezt írtam!

    "Nos én ehhez képest 44e Ftot fizettem 3 db kütyüért, és kb. ugyanott tartok, mint ahonnan elindultam, KODI alól működik." továbbá, "nálam ezúttal az egyszerűség volt a szempont, amit ez a stick nem tudott megugrani."

    Nem tudom honnan szűrted le, hogy a kínai BOX-al egyszerűbb volt, de várj, segítek értelmezni. Éppen azt írom, hogy egy olcsó kínai BOX-al is ugyanilyen körülményes volt már együtt élni, de legalább annak a mentségére szolgál, hogy 7 éves, és, hogy egy v5.1-es Android van rajta.

Új hozzászólás Aktív témák