Hirdetés
-
GAMEPOD.hu
TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!
Új hozzászólás Aktív témák
-
ViZion
félisten
Arra action-t kell írnod. Egyik képet megnyitod, elindítasz egy új action rögzítést, majd megcsinálod a korr. rétegeket, actin record stop, fájl ment. Új fájl nyit, actionra egy play és kész.
Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy ¤¤¤ Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/vizion/index.html
-
kiskornel
addikt
Először a Camera RAW nevezetű (ACR) progi jön be RAW állomány megnyitásakor. Nagyon kényelmes, sok-sok utólagos fényképezőgép beállítást el lehet vele végezni. RAW állományban továbbiakban nem ment semmit. A módosításokat egy un. sidecar fájlba (xmp) tárolja.
Újbóli megnyitáskor betölti az adatokat a RAW fájlból, és az xmp fájlban tárolt beállításokat ráhúzza.PS-be megnyitva már más néven kell elmentened (vagyis az eredeti állomány nem sérül).
[ Szerkesztve ]
http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/
-
BonFire
veterán
Így van. A Photoshopban ún. adjustment, vagyis korrekciós rétegek állnak a rendelkezésre, amely az alatta lévő tartalomra fejti ki a hatását. A korrekciós réteg nem feltételül az egész képre hat, mert mindegyikhez tartozik egy rétegmaszk, és ezzel lehet szabályozni, hogy csak bizonyos helyekre hasson. Ezek mellett a rétegek összatásmódjával is különféle hatásokat lehet elérni. A korrekciós rétegek között van Levels (kontraszt és a szintek beállítására), Curves (szintén ugyanarra színcsatornánkénti görbével), Black and White (különféle fekete-fehér hatások), Hue/Saturation, Vibrance, Color Balance, Channel Mixer meg még jó néhány egyéb.
Ezekkel szinte mindent meg lehet csinálni, amit a lightroommal, sőt, még picivel többet is.
A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.
Új hozzászólás Aktív témák
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest