Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz t256 #4501 üzenetére

    Így van teljesen biztos hogy bontatlan volt! Hisz én téptem fel a dobozon a gyári sony matricát is. A Dobozon belül is minden bontatlan volt mindent én bontottam fel. Semmilyen tartozékán sem volt egy ujjnyom sem meg magán a gépen sem. Nálam volt a gép első startup-ja is. Azok a playstation 1-es és playstation 2-es logók amit csak az első bekapcsolásnál ad be a gép. Meg persze az utánna lévő első beállításokat is én csináltam meg. :R Egyébként én nem arra gondoltam hogy el lennének kopva hisz ez így lehetetlen hanem hogy aki chippelte az hanyag volt és elcseszte összeszerelésnél. Hisz mielőtt elvittem hozzá ilyen gond nem volt vele. :R

    [ Szerkesztve ]

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

  • horkovy24

    senior tag

    válasz t256 #4501 üzenetére

    Ja igen köszönöm szépen a segítségedet akkor marad a szerviz. :) Elég idegesítő egy dolog ez. 2 napja amióta rájöttem erre hogy mivel is van a gond úgy játszok hogy nehezék van a lemez fedélen de ez engem annyira idegesít hogy azt el sem tudom mondani. :D Eléggé maximalista vagyok minden téren és szeretem ha a cuccaim is pöpecek így nagyon idegesít hogy a gép teljesen makulátlan mindent elsőre olvas csendesen hisz új sőt még a fóliát sem szedtem le a zongoralakk fekete részéről a gépnek erre ilyen nehezékekkel kell szarakodni az érzékelő miatt. :) Egyébként nem értem miért ilyen gagyi módon oldották meg ezeknek a PS2 slim gépeknek ezen részét. Nekem annak idején volt PSone gépem is amit akkoriban újonnan vettem és 8 éves korában még semmi baja sem volt pedig chippes gép volt és annak is ilyen felfelé nyíló lemezfedele volt mint a PS2 slimnek. Szerintem a mai napig meglenne és menne is csak sajnos költöztünk és valahol elkeveredett sajnos. :R

    [ Szerkesztve ]

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák